firemní catering brno

Catering Brno

Firemní catering Brno

Objednejte si firemní catering od nás dnes a užijte si vynikající gastronomický zážitek pro vaše zaměstnance a hosty!

  • Jídelní lístek na míru
  • Žádné starosti s přípravou jídla
  • Jídlo z kvalitních potravin
  • Více času pro Vaše podnikání nebo hosty
  • Důraz na spokojenost zákazníka
Zpracování osobních údajů

Recenze našich klientů. Přidejte se mezi ně.

na Google
Zdeňka Lafantová
Zdeňka Lafantová
20. Červen, 2024
Catering Svačinovo jsme si domluvili na naši svatbu. Od úplného začátku byla komunikace na velmi profesionální úrovni. Pan Gazdík se kterým jsme jednali byl velmi vstřícný, přátelský a na všem jsme se perfektně domluvili. Po seskládání jídel jsme dle upravujícího se seznamu hostů dolaďovali gramáže, aby v daný den bylo vše perfektní. Den před svatbou nám zaměstnanci od pana Gazdíka pomáhali s přípravami, což jsme velmi ocenili. Pan Gazdík byl přítomen při chystání, v den svatby a i následující den na úklid, což si myslíme, že není standartní a velmi si vážíme toho, že na vše dohlédl. Největší odměnou pro nás byla velká chvála a naprosto jednohlasné pozitivní reakce ze strany svatebčanů, kteří z připravených pokrmů byli naprosto nadšeni. Tímto bychom chtěli ještě jednou velmi poděkovat týmu Svačinovo za to, že byli nemalou součástí našeho svatebního dne, který klapl na 100% i díky jejich zásluze. Díky Vám Zdeňka a Honza Holíkovi.
Simona Ferulíková
Simona Ferulíková
27. Květen, 2024
Od Svačinova jsme měli catering na svatbu a byla to skvělá volba! Menu a celou organizaci rautu jsme mohli přizpůsobit našim potřebám a představám. Vše záleželo na domluvě a ochota byla obrovská. Jídlo na svatbě všichni chuťově i vzhledově chválili, obsluha byla aktivní, nápomocná a dobře naladěná. Vše proběhlo profesionálně a na pana Gazdíka a jeho kolegy jsme se mohli po celou dobu plánování i během svatby spolehnout. Moc děkujeme. Simona a Petr
Kateřina Houdková
Kateřina Houdková
16. Květen, 2024
S pane Gazdíkem je vždy vstřícná domluva. Objedání je rychlé, stejně tak i doručení na daný čas. Kapanky vypadají velmi pěkně a chuťově jsou moc dobré. Mohu jenom doporučit.
Marie Rosendorfová
Marie Rosendorfová
15. Květen, 2024
Catering proběhl k velké spokojenosti. Vše bylo v pořádku, jídlo excelentní. Všem doporučuji, já se příště obrátím zase na tuto firmu.
Barbora Michalčíková
Barbora Michalčíková
18. Duben, 2024
Výborná komunikace, vše zajištěné dle domluvy, vše čerstvé a chutné. Určitě využijeme i v budoucnu.
Jana Nečasová
Jana Nečasová
2. Únor, 2024
Od pana Gazdíka jsme již několikrát objednávali slané a sladké snídaně. Vždy vše bez problémů, připraveno dle domluvy, dovezeno na čas.
Tomáš Roháľ
Tomáš Roháľ
18. Leden, 2024
Catering bol super, odporúčam.
Johana Supíková
Johana Supíková
21. Prosinec, 2023
Velmi rychlé a ochotné jednání, catering splnil všechna očekávání a chuťově bylo jídlo výborné. Na nás nezbyla žádná práce, určitě využijeme služby i v budoucnosti.

Úvod

Víte, jak klíčový je správný firemní catering v Brně pro úspěch Vaší firmy? V dnešní konkurenční době, kde každý detail ovlivňuje dojem z firemních akcí, je výběr správného cateringového partnera nezbytný. V našem článku se zaměříme na to, jak naše firemní cateringové služby vynikají, aby splnily vaše očekávání a předčily konkurenční nabídky.

Profesionální přístup

Profesionální přístup je naší prioritou od začátku do konce. S naším týmem zkušených kuchařů a obsluhy můžete očekávat výjimečný servis od prvního okamžiku. Nejenže se staráme o kulinářské zážitky, ale také o celkovou atmosféru události. Vytváříme prostředí, kde se vaši zaměstnanci, obchodní partneři a klienti cítí pohodlně a oceněni.

Široká nabídka menu

Naše široká nabídka menu je sestavena s ohledem na různé chutě a preference. Bez ohledu na to, zda preferujete tradiční českou kuchyni, mezinárodní speciality nebo lehké občerstvení, naše menu uspokojí každého. Zároveň jsme flexibilní a otevření novým nápadům, abychom přesně odpovídali vašim potřebám. To je přesně ten správný firemní catering Brno.

Kvalitní ingredience

Při přípravě našich jídel klade naše společnost důraz na kvalitní ingredience. Sledujeme aktuální trendy ve světě gastronomie a spolupracujeme s lokálními dodavateli, abychom zajistili čerstvé a vysoce kvalitní suroviny. To se promítá nejen do chuti našich jídel, ale také do celkového dojmu, který poskytujeme.

Flexibilita a individualizace

Rozumíme, že každá firemní událost je jedinečná. Proto nabízíme flexibilitu a individualizaci našich cateringových služeb. Můžeme upravit menu podle vašich preferencí, přizpůsobit se tématu akce a zajistit, aby každý detail odpovídal vašim očekáváním. Naše flexibilita nám umožňuje poskytnout cateringové řešení, které skvěle zapadá do kontextu vaší akce.

Reference spokojených zákazníků

Výsledky naší práce jsou nejlépe viditelné v referencích spokojených zákazníků. Máme hrdost na to, že jsme již obsloužili řadu renomovaných firem a naši zákazníci se k nám rádi vracejí. Důvěřujte nám s organizací vašeho firemního cateringu a přesvědčte se o kvalitě našich služeb sami.

Odborný tým s vizí

Náš tým není pouze odborný, ale také s vizí. Sledujeme novinky v oblasti gastronomie, designu a event managementu, abychom vám mohli nabídnout nejmodernější trendy. Věříme, že kombinace zkušeností a inovací nám umožňuje poskytovat cateringové služby na nejvyšší úrovni.

Závěr – Firemní catering Brno

Naše firemní cateringové služby jsou špičkové a nabízejí kompletní řešení pro vaše podnikání. S profesionálním přístupem, širokou nabídkou menu, důrazem na kvalitu ingrediencí, flexibilitou a individualizací, a referencemi spokojených zákazníků, jsme připraveni zajistit, aby vaše firemní událost byla nejen úspěšná, ale i nezapomenutelná.