firemní catering brno

Catering Brno

Firemní catering Brno

Objednejte si firemní catering od nás dnes a užijte si vynikající gastronomický zážitek pro vaše zaměstnance a hosty!

  • Jídelní lístek na míru
  • Žádné starosti s přípravou jídla
  • Jídlo z kvalitních potravin
  • Více času pro Vaše podnikání nebo hosty
  • Důraz na spokojenost zákazníka
Zpracování osobních údajů

Recenze našich klientů. Přidejte se mezi ně.

na Google
Johana Supíková
Johana Supíková
21. Prosinec, 2023
Velmi rychlé a ochotné jednání, catering splnil všechna očekávání a chuťově bylo jídlo výborné. Na nás nezbyla žádná práce, určitě využijeme služby i v budoucnosti.
Michal Alexa
Michal Alexa
19. Říjen, 2023
Catering jsme si objednali na byznysovou konferenci a byli jsme velice spokojeni, velký výběr a profesionální příprava. Vše bylo domluveno bez problémů a dopraveno v termoboxech, aby vše zůstalo v maximální kvalitě. Dorazily i na krásných břidlicových deskách, takže příprava cateringu byla ještě jednodušší a zároveň se tím zvýšila i úroveň akce. Měl jsem možnost komunikovat se spoustou firem (i jiné než cateringové) a komunikace s panem Gazdíkem patřila rozhodně mezi nejlepší.
Martina Brázdilová
Martina Brázdilová
17. Říjen, 2023
Děkujeme moc za catering od Svačinovo na naší firemní akci. Využili jsme spolupráci již poněkolikáté a vždy jsme byli spokojení. Domluva je od začátku do konce efektivní, pán je flexibilní. Pán Martin, který nás obsluhoval, byl skvěle nápomocný, příjemný a vtipný. Příště využijeme rádi zase. Doporučuji.
Pavel Endrle
Pavel Endrle
13. Září, 2023
Skvela domluva i kanapky, radi opet vyuzijeme vasich sluzeb ;)
Martin Fiala
Martin Fiala
23. Srpen, 2023
Měl jsem 2 vouchery ze slevomatu, cena celkem 500Kč původní cena tedy 640Kč a výsledek teda zklamání. Nějak si nemůžu pomoct, ale uznejte, že co jsem dostal se dost liší od vašich promofotek, které také přikládám. Co se týče chuti, tak bohužel ani tam jste neuspěli. Meloun takový planý, šunka jakoby bez chuti, kiwi nezralé, bagetka z předchozího dne, trochu oschlá. A proboha, jak se na kanapce se složením "Paštiková" (bageta, paštika, vlašský ořech, pomeranč, brusinky, lolo rosso) může objevit kiwi?? Měl jsem objednáno týden dopředu. Myslím že jste moc sledovali Babicu, "když nemáte pomeranč dejte tam třeba šalotku nebo jiné houby". Nakupoval jsem na základě velmi kladných recenzí a tak velké zklamání jsem teda nečekal. Odpověď: Foto jsem tedy upravil a vaše fotky chlebíčků vyměnil za vaše fotky kanapek. Pořád tam vidím dost znatelný rozdíl. Co se týká zbytku Vaší odpovědi, tak nemyslím si, že je upřímná. Určitě si nevážíte této recenze, zvláště když je negativní, a obzvláště když v reakci na polovinu mé recenze přímo lžete a na druhou část mé recenze raději ani nereagujete. (záměna pomeranče za kiwi) Možná nejsem znalec šunky a opravdu nemusí mít ta nejdražší šunka na světě kdovíjakou chuť, ale určitě poznám nezralé kiwi, meloun a oschlou bagetku. Z toho jsem tedy usoudil že ta šunka nebude také kdovíco. Hele kdyby to byla sváča za 100kč, tak nad tím mávnu rukou, ale za 640Kč se dá najít u konkurence úplně jiná liga.
Elena Ziataki
Elena Ziataki
17. Červenec, 2023
Great communication with the staff, and really happy with the taste of the canapes! I would recommend them for social and/or corporate events.
Martin Stefanko
Martin Stefanko
30. Červen, 2023
Vynikajúce vo všetkých ohľadoch. Skvéle jedlo, komunikácia a snaha pomôcť.
Zuzana Sehnalová
Zuzana Sehnalová
17. Květen, 2023
Potřebujete rychlí a báječný catering , zvolte Svačinovo. Jídlo bylo jak vizuálně tak chutně na jedničku s hvězdičkou. Dokonalost, vřele doporučuji všem.
Tereza Kopřivová
Tereza Kopřivová
13. Duben, 2023
Komunikace výborná! Napsala jsem na chat ve 20:00 - ani jsme v tuto hodinu nečekala odpověď! Pán ihned reagoval a pomohl mi s objednávkou. :-) Jsem velice mile překvapena a těším se na kanapky na moji narozeninovou oslavu v práci. Doporučuji :-)

Úvod

Víte, jak klíčový je správný firemní catering v Brně pro úspěch Vaší firmy? V dnešní konkurenční době, kde každý detail ovlivňuje dojem z firemních akcí, je výběr správného cateringového partnera nezbytný. V našem článku se zaměříme na to, jak naše firemní cateringové služby vynikají, aby splnily vaše očekávání a předčily konkurenční nabídky.

Profesionální přístup

Profesionální přístup je naší prioritou od začátku do konce. S naším týmem zkušených kuchařů a obsluhy můžete očekávat výjimečný servis od prvního okamžiku. Nejenže se staráme o kulinářské zážitky, ale také o celkovou atmosféru události. Vytváříme prostředí, kde se vaši zaměstnanci, obchodní partneři a klienti cítí pohodlně a oceněni.

Široká nabídka menu

Naše široká nabídka menu je sestavena s ohledem na různé chutě a preference. Bez ohledu na to, zda preferujete tradiční českou kuchyni, mezinárodní speciality nebo lehké občerstvení, naše menu uspokojí každého. Zároveň jsme flexibilní a otevření novým nápadům, abychom přesně odpovídali vašim potřebám. To je přesně ten správný firemní catering Brno.

Kvalitní ingredience

Při přípravě našich jídel klade naše společnost důraz na kvalitní ingredience. Sledujeme aktuální trendy ve světě gastronomie a spolupracujeme s lokálními dodavateli, abychom zajistili čerstvé a vysoce kvalitní suroviny. To se promítá nejen do chuti našich jídel, ale také do celkového dojmu, který poskytujeme.

Flexibilita a individualizace

Rozumíme, že každá firemní událost je jedinečná. Proto nabízíme flexibilitu a individualizaci našich cateringových služeb. Můžeme upravit menu podle vašich preferencí, přizpůsobit se tématu akce a zajistit, aby každý detail odpovídal vašim očekáváním. Naše flexibilita nám umožňuje poskytnout cateringové řešení, které skvěle zapadá do kontextu vaší akce.

Reference spokojených zákazníků

Výsledky naší práce jsou nejlépe viditelné v referencích spokojených zákazníků. Máme hrdost na to, že jsme již obsloužili řadu renomovaných firem a naši zákazníci se k nám rádi vracejí. Důvěřujte nám s organizací vašeho firemního cateringu a přesvědčte se o kvalitě našich služeb sami.

Odborný tým s vizí

Náš tým není pouze odborný, ale také s vizí. Sledujeme novinky v oblasti gastronomie, designu a event managementu, abychom vám mohli nabídnout nejmodernější trendy. Věříme, že kombinace zkušeností a inovací nám umožňuje poskytovat cateringové služby na nejvyšší úrovni.

Závěr – Firemní catering Brno

Naše firemní cateringové služby jsou špičkové a nabízejí kompletní řešení pro vaše podnikání. S profesionálním přístupem, širokou nabídkou menu, důrazem na kvalitu ingrediencí, flexibilitou a individualizací, a referencemi spokojených zákazníků, jsme připraveni zajistit, aby vaše firemní událost byla nejen úspěšná, ale i nezapomenutelná.