hostina Brno

Catering Brno

Hostina Brno

Objednejte si svou hostinu od nás dnes a užijte si bezstarostné a elegantní stravování!

  • Jídelní lístek na míru
  • Žádné starosti s přípravou jídla
  • Jídlo z kvalitních potravin
  • Více času pro Vaše podnikání nebo hosty
  • Důraz na spokojenost zákazníka
Zpracování osobních údajů

Recenze našich klientů. Přidejte se mezi ně.

na Google
Barbora Michalčíková
Barbora Michalčíková
18. Duben, 2024
Výborná komunikace, vše zajištěné dle domluvy, vše čerstvé a chutné. Určitě využijeme i v budoucnu.
Jana Nečasová
Jana Nečasová
2. Únor, 2024
Od pana Gazdíka jsme již několikrát objednávali slané a sladké snídaně. Vždy vše bez problémů, připraveno dle domluvy, dovezeno na čas.
Tomáš Roháľ
Tomáš Roháľ
18. Leden, 2024
Catering bol super, odporúčam.
Johana Supíková
Johana Supíková
21. Prosinec, 2023
Velmi rychlé a ochotné jednání, catering splnil všechna očekávání a chuťově bylo jídlo výborné. Na nás nezbyla žádná práce, určitě využijeme služby i v budoucnosti.
Michal Alexa
Michal Alexa
19. Říjen, 2023
Catering jsme si objednali na byznysovou konferenci a byli jsme velice spokojeni, velký výběr a profesionální příprava. Vše bylo domluveno bez problémů a dopraveno v termoboxech, aby vše zůstalo v maximální kvalitě. Dorazily i na krásných břidlicových deskách, takže příprava cateringu byla ještě jednodušší a zároveň se tím zvýšila i úroveň akce. Měl jsem možnost komunikovat se spoustou firem (i jiné než cateringové) a komunikace s panem Gazdíkem patřila rozhodně mezi nejlepší.
Martina Brázdilová
Martina Brázdilová
17. Říjen, 2023
Děkujeme moc za catering od Svačinovo na naší firemní akci. Využili jsme spolupráci již poněkolikáté a vždy jsme byli spokojení. Domluva je od začátku do konce efektivní, pán je flexibilní. Pán Martin, který nás obsluhoval, byl skvěle nápomocný, příjemný a vtipný. Příště využijeme rádi zase. Doporučuji.
Pavel Endrle
Pavel Endrle
13. Září, 2023
Skvela domluva i kanapky, radi opet vyuzijeme vasich sluzeb ;)
Martin Fiala
Martin Fiala
23. Srpen, 2023
Měl jsem 2 vouchery ze slevomatu, cena celkem 500Kč původní cena tedy 640Kč a výsledek teda zklamání. Nějak si nemůžu pomoct, ale uznejte, že co jsem dostal se dost liší od vašich promofotek, které také přikládám. Co se týče chuti, tak bohužel ani tam jste neuspěli. Meloun takový planý, šunka jakoby bez chuti, kiwi nezralé, bagetka z předchozího dne, trochu oschlá. A proboha, jak se na kanapce se složením "Paštiková" (bageta, paštika, vlašský ořech, pomeranč, brusinky, lolo rosso) může objevit kiwi?? Měl jsem objednáno týden dopředu. Myslím že jste moc sledovali Babicu, "když nemáte pomeranč dejte tam třeba šalotku nebo jiné houby". Nakupoval jsem na základě velmi kladných recenzí a tak velké zklamání jsem teda nečekal. Odpověď: Foto jsem tedy upravil a vaše fotky chlebíčků vyměnil za vaše fotky kanapek. Pořád tam vidím dost znatelný rozdíl. Co se týká zbytku Vaší odpovědi, tak nemyslím si, že je upřímná. Určitě si nevážíte této recenze, zvláště když je negativní, a obzvláště když v reakci na polovinu mé recenze přímo lžete a na druhou část mé recenze raději ani nereagujete. (záměna pomeranče za kiwi) Možná nejsem znalec šunky a opravdu nemusí mít ta nejdražší šunka na světě kdovíjakou chuť, ale určitě poznám nezralé kiwi, meloun a oschlou bagetku. Z toho jsem tedy usoudil že ta šunka nebude také kdovíco. Hele kdyby to byla sváča za 100kč, tak nad tím mávnu rukou, ale za 640Kč se dá najít u konkurence úplně jiná liga.
Elena
Elena
17. Červenec, 2023
Great communication with the staff, and really happy with the taste of the canapes! I would recommend them for social and/or corporate events.

Úvod

Vítejte u nás, kde se věnujeme poskytování kvalitního cateringu na hostiny, který zaručuje nezapomenutelný gastronomický zážitek pro vaše události. Jsme tým vášnivých odborníků, kteří si zakládají na kvalitě, kreativitě a preciznosti. Naše služby jsou navrženy tak, aby vaše hostina byla skvostným a chutným zážitkem, který zůstane ve vzpomínkách všech hostů.

Kvalitní catering na hostinu

Vysoce kvalitní ingredience

Naše nejvyšší prioritou je kvalita surovin. Používáme pouze čerstvé a lokálně získané ingredience, abychom zajistili maximální čerstvost a chuť našich pokrmů. Díky tomu jsme schopni nabídnout výjimečnou kvalitu, kterou ocení každý náročný host. Nejlepší Hostina Brno.

Široký repertoár menu

Snažíme se uspokojit různorodé chutě a preference našich klientů. Naše menu je pestré a nabízíme široký výběr pokrmů od tradičních po moderní a exotické recepty. Každá hostina je pro nás jedinečnou příležitostí vytvořit unikátní gastronomický zážitek.

Profesionální tým cateringových expertů

Zkušení kuchaři

Náš tým tvoří zkušení kuchaři, kteří mají bohaté zkušenosti s přípravou pokrmů pro různé typy událostí. Jsme hrdí na svou schopnost spojit tradiční chuťové kombinace s moderními kulinářskými trendy, čímž vytváříme neopakovatelné menu pro každou hostinu.

Profesionální obsluha

Věříme, že skvělý catering zahrnuje nejen vynikající jídlo, ale také bezchybný servis. Naše profesionální obsluha je vždy připravena zajistit pohodlný průběh vaší události, aby se každý host cítil jako VIP.

Individuální přístup ke každé události

Konzultace s klientem

Rozumíme tomu, že každá událost je jedinečná. Proto věnujeme čas konzultacím s každým klientem, abychom lépe pochopili jejich představy a přání. Na základě těchto informací vytváříme individuální cateringové řešení, které plně odpovídá potřebám každé události.

Flexibilita a přizpůsobivost

Jsme flexibilní a přizpůsobiví. Bez ohledu na velikost nebo charakter události jsme schopni poskytnout cateringové služby na míru. Může se jednat o elegantní večeři, firemní akci nebo svatbu – vždy jsme připraveni splnit vaše očekávání. Hostina Brno

Různorodost menu dle přání klienta

Naše flexibilita začíná již při tvorbě menu. Jsme otevřeni specifickým požadavkům a přáním klientů. Bez ohledu na to, zda máte dietní omezení, preferujete konkrétní kuchyni nebo máte oblíbený pokrm, rádi vytvoříme menu přesně podle vašich představ. Naši kuchaři jsou připraveni experimentovat a přizpůsobit se vašim kulinařským preferencím.

Závěr

Snažíme se být nejlepším partnerem pro každou událost, který nabízí nejen vynikající catering na hostiny, ale také bezstarostný zážitek pro hostitele. Spojte se s námi a dejte nám příležitost přetvořit vaši událost do gastronomického snu. Kontaktujte nás pro více informací.