raut Brno

Catering Brno

Raut Brno

Objednejte si svůj raut od nás dnes a užijte si bezstarostnou akci plnou chutí a vůní!

  • Jídelní lístek na míru
  • Žádné starosti s přípravou jídla
  • Jídlo z kvalitních potravin
  • Více času pro Vaše podnikání nebo hosty
  • Důraz na spokojenost zákazníka
Zpracování osobních údajů

Recenze našich klientů. Přidejte se mezi ně.

na Google
Barbora Michalčíková
Barbora Michalčíková
18. Duben, 2024
Výborná komunikace, vše zajištěné dle domluvy, vše čerstvé a chutné. Určitě využijeme i v budoucnu.
Jana Nečasová
Jana Nečasová
2. Únor, 2024
Od pana Gazdíka jsme již několikrát objednávali slané a sladké snídaně. Vždy vše bez problémů, připraveno dle domluvy, dovezeno na čas.
Tomáš Roháľ
Tomáš Roháľ
18. Leden, 2024
Catering bol super, odporúčam.
Johana Supíková
Johana Supíková
21. Prosinec, 2023
Velmi rychlé a ochotné jednání, catering splnil všechna očekávání a chuťově bylo jídlo výborné. Na nás nezbyla žádná práce, určitě využijeme služby i v budoucnosti.
Michal Alexa
Michal Alexa
19. Říjen, 2023
Catering jsme si objednali na byznysovou konferenci a byli jsme velice spokojeni, velký výběr a profesionální příprava. Vše bylo domluveno bez problémů a dopraveno v termoboxech, aby vše zůstalo v maximální kvalitě. Dorazily i na krásných břidlicových deskách, takže příprava cateringu byla ještě jednodušší a zároveň se tím zvýšila i úroveň akce. Měl jsem možnost komunikovat se spoustou firem (i jiné než cateringové) a komunikace s panem Gazdíkem patřila rozhodně mezi nejlepší.
Martina Brázdilová
Martina Brázdilová
17. Říjen, 2023
Děkujeme moc za catering od Svačinovo na naší firemní akci. Využili jsme spolupráci již poněkolikáté a vždy jsme byli spokojení. Domluva je od začátku do konce efektivní, pán je flexibilní. Pán Martin, který nás obsluhoval, byl skvěle nápomocný, příjemný a vtipný. Příště využijeme rádi zase. Doporučuji.
Pavel Endrle
Pavel Endrle
13. Září, 2023
Skvela domluva i kanapky, radi opet vyuzijeme vasich sluzeb ;)
Martin Fiala
Martin Fiala
23. Srpen, 2023
Měl jsem 2 vouchery ze slevomatu, cena celkem 500Kč původní cena tedy 640Kč a výsledek teda zklamání. Nějak si nemůžu pomoct, ale uznejte, že co jsem dostal se dost liší od vašich promofotek, které také přikládám. Co se týče chuti, tak bohužel ani tam jste neuspěli. Meloun takový planý, šunka jakoby bez chuti, kiwi nezralé, bagetka z předchozího dne, trochu oschlá. A proboha, jak se na kanapce se složením "Paštiková" (bageta, paštika, vlašský ořech, pomeranč, brusinky, lolo rosso) může objevit kiwi?? Měl jsem objednáno týden dopředu. Myslím že jste moc sledovali Babicu, "když nemáte pomeranč dejte tam třeba šalotku nebo jiné houby". Nakupoval jsem na základě velmi kladných recenzí a tak velké zklamání jsem teda nečekal. Odpověď: Foto jsem tedy upravil a vaše fotky chlebíčků vyměnil za vaše fotky kanapek. Pořád tam vidím dost znatelný rozdíl. Co se týká zbytku Vaší odpovědi, tak nemyslím si, že je upřímná. Určitě si nevážíte této recenze, zvláště když je negativní, a obzvláště když v reakci na polovinu mé recenze přímo lžete a na druhou část mé recenze raději ani nereagujete. (záměna pomeranče za kiwi) Možná nejsem znalec šunky a opravdu nemusí mít ta nejdražší šunka na světě kdovíjakou chuť, ale určitě poznám nezralé kiwi, meloun a oschlou bagetku. Z toho jsem tedy usoudil že ta šunka nebude také kdovíco. Hele kdyby to byla sváča za 100kč, tak nad tím mávnu rukou, ale za 640Kč se dá najít u konkurence úplně jiná liga.
Elena
Elena
17. Červenec, 2023
Great communication with the staff, and really happy with the taste of the canapes! I would recommend them for social and/or corporate events.

Úvod

Vítejte na raut Brno, kde vám představíme nejlepší možnosti raut cateringu pro vaši událost. V dnešním uspěchaném světě hledáte společnost, která vám poskytne nejen výborné jídlo, ale také jedinečný zážitek pro vaše hosty. Jsme tu, abychom vám nabídli právě to – kvalitní raut catering, který si pamatujete.

Proč vybrat náš raut Brno catering

1. Široký výběr menu

Náš catering se pyšní širokým výběrem menu, který uspokojí všechny chuťové pohárky. Od tradičních pochoutek až po moderní gastronomické lahůdky, naše menu je sestaveno s ohledem na různorodé preference hostů.

2. Čerstvé a kvalitní ingredience

Důraz klademe na používání pouze čerstvých a kvalitních surovin. Naše týmy šéfkuchařů pečlivě vybírají ingredience, aby zajistili, že každé jídlo je nejen chutné, ale i zdravé.

3. Profesionální tým

Náš tým cateringových profesionálů je zde, aby zajistil plynulý průběh vaší události. Od přípravy jídla až po servírování a úklid, naši odborníci se postarají o každý detail.

Jak probíhá naše spolupráce

1. Konzultace a plánování

Prvním krokem je konzultace, kde nám sdělíte vaše představy a požadavky. Naši specialisté vás provedou naším širokým sortimentem a společně vytvoříte perfektní menu pro vaši událost.

2. Příprava s láskou

Na den události se naši kuchaři pustí do přípravy s láskou a pečlivostí. Každý pokrm je vytvořen s maximální péčí, aby každá sousta byla nezapomenutelná.

3. Servírování s elegancí

Naši servírovací tým se postará o to, aby každé jídlo bylo prezentováno s elegancí a stylizovaným způsobem. Vaši hosté budou nadšeni nejen chuťovým zážitkem, ale i vizuálním dojmem.

4. Po události – bezstarostné uklizení

Po skončení vaší události není třeba se starat o nepořádek. Náš tým provede rychlé a efektivní úklid, abyste si mohli plně vychutnat zážitek z události. Raut Brno je tady pro Vás.

Kontaktujte Nás

Pokud hledáte společnost, která zajistí, že vaše událost bude nezapomenutelná, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám poskytli ten nejlepší raut catering v Brně. Dejte nám příležitost a přesvědčte se sami. Neváhejte nás kontaktovat.