konference brno

Catering Brno

Konference Brno

Objednejte si cateringové služby od nás dnes a užijte si konferenci plnou chutí a vůní!

  • Jídelní lístek na míru
  • Žádné starosti s přípravou jídla
  • Jídlo z kvalitních potravin
  • Více času pro Vaše podnikání nebo hosty
  • Důraz na spokojenost zákazníka
Zpracování osobních údajů

Recenze našich klientů. Přidejte se mezi ně.

na Google
Johana Supíková
Johana Supíková
21. Prosinec, 2023
Velmi rychlé a ochotné jednání, catering splnil všechna očekávání a chuťově bylo jídlo výborné. Na nás nezbyla žádná práce, určitě využijeme služby i v budoucnosti.
Michal Alexa
Michal Alexa
19. Říjen, 2023
Catering jsme si objednali na byznysovou konferenci a byli jsme velice spokojeni, velký výběr a profesionální příprava. Vše bylo domluveno bez problémů a dopraveno v termoboxech, aby vše zůstalo v maximální kvalitě. Dorazily i na krásných břidlicových deskách, takže příprava cateringu byla ještě jednodušší a zároveň se tím zvýšila i úroveň akce. Měl jsem možnost komunikovat se spoustou firem (i jiné než cateringové) a komunikace s panem Gazdíkem patřila rozhodně mezi nejlepší.
Martina Brázdilová
Martina Brázdilová
17. Říjen, 2023
Děkujeme moc za catering od Svačinovo na naší firemní akci. Využili jsme spolupráci již poněkolikáté a vždy jsme byli spokojení. Domluva je od začátku do konce efektivní, pán je flexibilní. Pán Martin, který nás obsluhoval, byl skvěle nápomocný, příjemný a vtipný. Příště využijeme rádi zase. Doporučuji.
Pavel Endrle
Pavel Endrle
13. Září, 2023
Skvela domluva i kanapky, radi opet vyuzijeme vasich sluzeb ;)
Martin Fiala
Martin Fiala
23. Srpen, 2023
Měl jsem 2 vouchery ze slevomatu, cena celkem 500Kč původní cena tedy 640Kč a výsledek teda zklamání. Nějak si nemůžu pomoct, ale uznejte, že co jsem dostal se dost liší od vašich promofotek, které také přikládám. Co se týče chuti, tak bohužel ani tam jste neuspěli. Meloun takový planý, šunka jakoby bez chuti, kiwi nezralé, bagetka z předchozího dne, trochu oschlá. A proboha, jak se na kanapce se složením "Paštiková" (bageta, paštika, vlašský ořech, pomeranč, brusinky, lolo rosso) může objevit kiwi?? Měl jsem objednáno týden dopředu. Myslím že jste moc sledovali Babicu, "když nemáte pomeranč dejte tam třeba šalotku nebo jiné houby". Nakupoval jsem na základě velmi kladných recenzí a tak velké zklamání jsem teda nečekal. Odpověď: Foto jsem tedy upravil a vaše fotky chlebíčků vyměnil za vaše fotky kanapek. Pořád tam vidím dost znatelný rozdíl. Co se týká zbytku Vaší odpovědi, tak nemyslím si, že je upřímná. Určitě si nevážíte této recenze, zvláště když je negativní, a obzvláště když v reakci na polovinu mé recenze přímo lžete a na druhou část mé recenze raději ani nereagujete. (záměna pomeranče za kiwi) Možná nejsem znalec šunky a opravdu nemusí mít ta nejdražší šunka na světě kdovíjakou chuť, ale určitě poznám nezralé kiwi, meloun a oschlou bagetku. Z toho jsem tedy usoudil že ta šunka nebude také kdovíco. Hele kdyby to byla sváča za 100kč, tak nad tím mávnu rukou, ale za 640Kč se dá najít u konkurence úplně jiná liga.
Elena Ziataki
Elena Ziataki
17. Červenec, 2023
Great communication with the staff, and really happy with the taste of the canapes! I would recommend them for social and/or corporate events.
Martin Stefanko
Martin Stefanko
30. Červen, 2023
Vynikajúce vo všetkých ohľadoch. Skvéle jedlo, komunikácia a snaha pomôcť.
Zuzana Sehnalová
Zuzana Sehnalová
17. Květen, 2023
Potřebujete rychlí a báječný catering , zvolte Svačinovo. Jídlo bylo jak vizuálně tak chutně na jedničku s hvězdičkou. Dokonalost, vřele doporučuji všem.
Tereza Kopřivová
Tereza Kopřivová
13. Duben, 2023
Komunikace výborná! Napsala jsem na chat ve 20:00 - ani jsme v tuto hodinu nečekala odpověď! Pán ihned reagoval a pomohl mi s objednávkou. :-) Jsem velice mile překvapena a těším se na kanapky na moji narozeninovou oslavu v práci. Doporučuji :-)

Úvod

Organizace konference je komplexní úkol, který vyžaduje pečlivou přípravu a plánování. Jednou z klíčových oblastí, které nelze opomenout, je catering na konferenci. V tomto článku se zaměříme na to, proč je výběr správného poskytovatele cateringových služeb nezbytný pro úspěch vaší akce.

Význam stravování na konferenci

Kvalita Jídla

Kvalita jídla na konferenci hraje klíčovou roli ve vytváření příjemné atmosféry. Výběr pestré a chutné stravy nejenže potěší účastníky, ale také přispívá k celkovému dojmu z akce.

Profesionální obsluha

Důležitým aspektem je i profesionální obsluha. Kvalifikovaný personál přispívá k plynulému průběhu akce a zajišťuje, že hosté budou obslouženi efektivně a s úsměvem.

Jak vybrat správného poskytovatele cateringu

Analýza menu

Při výběru cateringového poskytovatele je klíčové provést důkladnou analýzu menu. Zajímá nás nejen škála nabízených jídel, ale také jejich kvalita a schopnost přizpůsobit se různým dietním potřebám účastníků.

Referencie a recenze

Nezbytným krokem je také zkoumání referencí a recenzí od předchozích zákazníků. To vám poskytne ucelený pohled na spokojenost klientů s poskytovanými službami.

Flexibilita a přizpůsobivost

Správný cateringový partner by měl být flexibilní a přizpůsobivý. Každá konference je jedinečná, a proto je důležité, aby poskytovatel byl schopen plně vyhovět specifickým požadavkům a potřebám vaší akce.

Trendy ve světě konferenčního cateringu

Zdravé možnosti stravování na konference Brno

S rostoucím důrazem na zdraví a životní styl jsou stále populárnější zdravé možnosti stravování. Cateringové firmy, které nabízejí vyvážené a kvalitní jídlo, se stávají preferovanou volbou pro pořadatele konferencí.

Lokální a sezónní produkty

Trendem, který získává na síle, je preferování lokálních a sezónních produktů. To nejen podporuje místní ekonomiku, ale také přináší čerstvost a autentičnost do nabídky cateringových služeb.

Závěr

Výběr správného cateringového partnera pro konferenci může výrazně ovlivnit celkový úspěch akce. Kvalitní strava, profesionální obsluha a schopnost přizpůsobit se specifickým požadavkům jsou klíčové faktory, na které byste měli klást důraz. Konference Brno je tady pro Vás.