snídaně Brno

Catering Brno

Snídaně Brno

Objednejte si dnes své snídaně od nás a užijte si skvělý začátek dne!

  • Jídelní lístek na míru
  • Žádné starosti s přípravou jídla
  • Jídlo z kvalitních potravin
  • Více času pro Vaše podnikání nebo hosty
  • Důraz na spokojenost zákazníka
Zpracování osobních údajů

Recenze našich klientů. Přidejte se mezi ně.

na Google
Barbora Michalčíková
Barbora Michalčíková
18. Duben, 2024
Výborná komunikace, vše zajištěné dle domluvy, vše čerstvé a chutné. Určitě využijeme i v budoucnu.
Jana Nečasová
Jana Nečasová
2. Únor, 2024
Od pana Gazdíka jsme již několikrát objednávali slané a sladké snídaně. Vždy vše bez problémů, připraveno dle domluvy, dovezeno na čas.
Tomáš Roháľ
Tomáš Roháľ
18. Leden, 2024
Catering bol super, odporúčam.
Johana Supíková
Johana Supíková
21. Prosinec, 2023
Velmi rychlé a ochotné jednání, catering splnil všechna očekávání a chuťově bylo jídlo výborné. Na nás nezbyla žádná práce, určitě využijeme služby i v budoucnosti.
Michal Alexa
Michal Alexa
19. Říjen, 2023
Catering jsme si objednali na byznysovou konferenci a byli jsme velice spokojeni, velký výběr a profesionální příprava. Vše bylo domluveno bez problémů a dopraveno v termoboxech, aby vše zůstalo v maximální kvalitě. Dorazily i na krásných břidlicových deskách, takže příprava cateringu byla ještě jednodušší a zároveň se tím zvýšila i úroveň akce. Měl jsem možnost komunikovat se spoustou firem (i jiné než cateringové) a komunikace s panem Gazdíkem patřila rozhodně mezi nejlepší.
Martina Brázdilová
Martina Brázdilová
17. Říjen, 2023
Děkujeme moc za catering od Svačinovo na naší firemní akci. Využili jsme spolupráci již poněkolikáté a vždy jsme byli spokojení. Domluva je od začátku do konce efektivní, pán je flexibilní. Pán Martin, který nás obsluhoval, byl skvěle nápomocný, příjemný a vtipný. Příště využijeme rádi zase. Doporučuji.
Pavel Endrle
Pavel Endrle
13. Září, 2023
Skvela domluva i kanapky, radi opet vyuzijeme vasich sluzeb ;)
Martin Fiala
Martin Fiala
23. Srpen, 2023
Měl jsem 2 vouchery ze slevomatu, cena celkem 500Kč původní cena tedy 640Kč a výsledek teda zklamání. Nějak si nemůžu pomoct, ale uznejte, že co jsem dostal se dost liší od vašich promofotek, které také přikládám. Co se týče chuti, tak bohužel ani tam jste neuspěli. Meloun takový planý, šunka jakoby bez chuti, kiwi nezralé, bagetka z předchozího dne, trochu oschlá. A proboha, jak se na kanapce se složením "Paštiková" (bageta, paštika, vlašský ořech, pomeranč, brusinky, lolo rosso) může objevit kiwi?? Měl jsem objednáno týden dopředu. Myslím že jste moc sledovali Babicu, "když nemáte pomeranč dejte tam třeba šalotku nebo jiné houby". Nakupoval jsem na základě velmi kladných recenzí a tak velké zklamání jsem teda nečekal. Odpověď: Foto jsem tedy upravil a vaše fotky chlebíčků vyměnil za vaše fotky kanapek. Pořád tam vidím dost znatelný rozdíl. Co se týká zbytku Vaší odpovědi, tak nemyslím si, že je upřímná. Určitě si nevážíte této recenze, zvláště když je negativní, a obzvláště když v reakci na polovinu mé recenze přímo lžete a na druhou část mé recenze raději ani nereagujete. (záměna pomeranče za kiwi) Možná nejsem znalec šunky a opravdu nemusí mít ta nejdražší šunka na světě kdovíjakou chuť, ale určitě poznám nezralé kiwi, meloun a oschlou bagetku. Z toho jsem tedy usoudil že ta šunka nebude také kdovíco. Hele kdyby to byla sváča za 100kč, tak nad tím mávnu rukou, ale za 640Kč se dá najít u konkurence úplně jiná liga.
Elena
Elena
17. Červenec, 2023
Great communication with the staff, and really happy with the taste of the canapes! I would recommend them for social and/or corporate events.

Úvod: Nabízíme nejlepší catering snídaně pro Váš perfektní začátek dne

Vítejte u nás, kde představujeme nejlepší catering snídaně Brno, která vám zaručí nezapomenutelný začátek každého dne. Jsme tady proto, abychom vám přinesli nejen lahodné pokrmy, ale i jedinečný zážitek, který povýší vaše ráno na novou úroveň. Přečtěte si náš komplexní průvodce, jak si užít dokonalou snídani, která bude nejen chutnat, ale také poskytne vašemu tělu potřebné živiny.

Proč vybrat náš catering pro snídani?

Když přemýšlíte o cateringu snídaně, naše služby se vyznačují nejen výborným jídlem, ale také bezkonkurenčním způsobem, jak zahájit váš den. Několik klíčových důvodů, proč nás vybrat:

1. Kvalitní ingredience a čerstvé produkty

Naše snídaně jsou připravovány s láskou a péčí, používáme pouze kvalitní ingredience a čerstvé produkty. Každá součást našich pokrmů je pečlivě vybrána, aby zajistila optimální chuť a výživu.

2. Široká nabídka pro každého gurmána

Nemusíte kompromitovat své chuťové buňky. Naše menu obsahuje širokou škálu pokrmů, od tradičních snídaňových klasik až po inovativní kombinace, které osloví každého gurmána. Zaručujeme, že každý najde něco, co mu bude chutnat.

3. Flexibilita a přizpůsobení pro Vaše potřeby

Chceme, aby každá snídaně byla unikátní, stejně jako vy. Nabízíme možnost flexibility a přizpůsobení, abychom splnili vaše individuální požadavky. Bez ohledu na to, zda jste vegetarián, veganský milovník, nebo máte nějaké specifické požadavky, jsme tu pro vás.

Jak si užít catering snídaně v Brně naplno

1. Objednejte si dopředu pro bezstarostný začátek dne

Abychom vám zajistili bezproblémový začátek dne, doporučujeme si naši catering snídani objednat dopředu. To vám nejen ušetří čas, ale také zajistí, že každý kousek jídla bude připraven s maximální péčí a čerstvostí.

2. Vytvořte si vlastní menu podle Vašich preferencí

Chceme, abyste měli kontrolu nad tím, co jíte. S naším možností vytvoření vlastního menu si můžete vybrat přesně to, co vám chutná. Od počtu porcí až po konkrétní ingredience, my vám poskytneme to, co si přejete.

3. Oslavte speciální událost s naší snídaní

Proč neudělat svůj den ještě výjimečnější? Naše cateringové snídaně jsou ideální pro oslavu speciálních událostí, ať už je to rodinná oslava, firemní snídaně nebo romantické ráno pro dva. Udělejte z každé chvíle něco nezapomenutelného. Neváhejte nás kontaktovat.